Posiadamy doświadczenie w szkoleniu kierowców zarówno tych początkujących jak i posiadających już prawo jazdy.

Mamy bardzo dobrą zdawalność potwierdzoną na egzaminach państwowych w WORD Krosno i MORD Nowy Sącz.U nas zrobisz kurs prawa jazdy solidnie i za dobrą cenę bez ukrytych dodatkowych kosztów.Pomagamy kursantom w uzyskaniu w złożeniu wymaganych dokumentów w Starostwach Powiatowych celem uzyskania PKK.Płatności za kurs pobieramy w nieoprocentowanych ratach do czasu przystąpienia do egzaminu państwowego.Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas kursy licząc na Państwa zadowolenie . .Zajęcia teoretyczne prowadzone są cyklicznie, dzięki czemu można rozpocząć kurs w dowolnym, wybranym przez siebie terminie. Posiadamy materiały dydaktyczne, testy na prawo jazdy, programy oraz filmy multimedialne dostępne dla naszych kursantów. Ponadto każdy zapisujący się u nas kursant otrzymuje darmowy komplet materiałów szkoleniowych niezbędnych do zdania egzaminu teoretycznego jak i również opanowania wiedzy potrzebnej do kierowania pojazdami.

Zajęcia praktyczne prowadzimy samochodami, które występują w Ośrodkach Egzaminacyjnych tj. Kia Rio, Skoda Fabia IV a także motocyklem Honda CB 650, Honda 125F i Yamaha XJ6N, Posiadamy miernik prędkości występujący na egzaminach państwowych,który rejestruje prędkości przejazdu na slalomie, oraz w trakcie minięcia przeszkody. Kurs obejmuje przygotowanie do egzaminu w MORD Nowy Sącz lub WORD Krosno.
W naszym ośrodku załatwiamy wszelkie formalności związane z ustaleniem egzaminu .Dowozimy osoby podchodzące do egzaminów do Ośrodków Egzaminacyjnych w dniu egzaminu.W godzinach otwarcia biura udostępniamy kursantom komputery, na których można sprawdzić stan swojej wiedzy na każdym etapie kursu, jak również przygotować się odpowiednio do egzaminu


Nie pobieramy dodatkowych opłat za egzaminy wewnętrzne.
Dysponujemy pełnowymiarowym placem manewrowym który jest bezpłatnie do dyspozycji dla naszych kursantów, którzy zechcą doszlifować swoje umiejętności.

Istnieje możliwość spłaty opłaty za kurs w nieoprocentowanych ratach.


Posiadamy fachową kadrę instruktorów o wysokich kwalifikacjach, co daje gwarancję zdobycia profesjonalnych umiejętności, niezbędnych do bycia dobrym kierowcą.


By uczestniczyć w kursie prawa jazdy z w OSK SILWER należy:

Uzyskać orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem i wykonać kolorową fotografię o wymiarach 3.5 cm X 4.5 cm oraz zrobić kopię prawa jazdy w przypadku jego posiadania.
Posiadać wymagany wiek 18 lat, zgodę rodziców lub opiekuna, jeżeli dana osoba nie ukończyła 18 lat (kandydat na kierowcę może rozpocząć szkolenie 3 miesiące przed osiągnięciem wymaganego wieku)
Udać się do Starostwa Powiatowego do którego przynależymy terytorialnie i złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy, przy czym po upływie jednego dnia otrzymamy PKK (profil kandydata na kierowce) który następnie po pobraniu przedstawimy w Ośrodku Szkolenia.
Uiścić wpisowe 600 zł gotówką w biurze ośrodka lub przelewem ( wpisowe wlicza się w cenę kursu)
Zapisać się na kurs osobiście, telefonicznie lub on-line oraz przedstawić pobrany numer PKK wraz z numerem pesel.
Na życzenie klienta pomagamy w gromadzeniu i sporządzeniu kompletnej dokumentacji wymaganej przez określone Starostwo Powiatowe.
Na jazdy umawiamy indywidualnie - my dopasowujemy się do Waszych możliwości czasowych, a nie odwrotnie. Dobieramy również miejsca spotkań na jazdy w taki sposób, żeby były najdogodniejsze dla naszych kursantów. Umożliwiamy w razie potrzeby możliwość zmiany w czasie szkolenia instruktora prowadzącego.